Wydarzenia

Spotkaj piłkarzy Śląska w Arkadach Wrocławskich

2015-03-24 16:25:00
Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami. Jeszcze przed tym szczególnym czasem piłkarze Śląska chcą spotkać się z mieszkańcami Wrocławia i złożyć im życzenia. Zawodnicy WKS-u chcą to zrobić już w najbliższą sobotę, 28 marca, w Arkadach Wrocławskich. Zapraszamy! Bliżej Świąt - bądźcie bliżej Śląska!

Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego, najlepszego trenera 2014 roku w Polsce, pojawią się w Arkadach Wrocławskich już w najbliższą sobotę - 28 marca. Zawodnicy 4. drużyny T-Mobile Ekstraklasy od godz 13 chętnie będą rozmawiali z fanami, a także rozdawali autografy i pozowali do wspólnych fotografii. To prawdziwa gratka dla wiernych kibiców, bo w weekend w Arkadach pojawi się cały zespół Śląska Wrocław!

 

Zawodnicy zielono-biało-czerwonych będą chcieli również przy okazji zaprosić wrocławian na swój najbliższy mecz. Już w wielkanocną sobotę Wojskowi zmierzą się w ligowym pojedynku z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z okazji zbliżających się Świąt ceny biletów na to spotkanie zostały obniżone. Więcej informacji o aktualnych cenach wejściówek można znaleźć po kliknięciu w: Bilety na mecz z Podbeskidziem. Spędź Święta ze Śląskiem!

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania z piłkarzami Śląska Wrocław!

 

Pamiętajcie! Sobota, 28 marca, Arkady Wrocławskie. Zielono-biało-czerwonych szukajcie od godz. 13! 

 

Im bliżej Świąt - tym bliżej Śląska!

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również