Wydarzenia

Start kampanii "18 powodów"

2021-07-23 12:45:00
Już w najbliższy piątek wystartuje PKO BP Ekstraklasa. Od nowego sezonu o tytuł mistrza Polski rywalizować będzie osiemnaście drużyn, które rozegrają pomiędzy sobą rekordowe 306 meczów. CANAL+, wraz z zespołami występującymi w Ekstraklasie, rozpoczął kampanię promocyjną „18 powodów, żeby oglądać Ekstraklasę”, która pokazuje dlaczego warto wspierać swój ukochany klub.
Każdy kibic ma swój powód
 
Najpiękniejszy hymn na świecie, najlepszy prezes, świętowanie stulecia, czy duma z wojskowej tradycji - to tylko część haseł, które towarzyszą rozpoczynającej się w tygodniu poprzedzającym start PKO BP Ekstraklasy kampanii. Od wielu lat kibice każdego z klubów Ekstraklasy mają swój wyjątkowy powód, aby wspierać drużynę. Są to tematy nawiązujące nie tylko do bogatej historii klubu, ale również do przyszłych wydarzeń – takich jak powstająca infrastruktura, kierunek rozwoju klubu czy ważne wydarzenia, które będą miały miejsce w sezonie 2021/2022.
 
Kampania „18 powodów, żeby oglądać Ekstraklasę” została zrealizowana przez CANAL+ przy pomocy Ekstraklasy S.A. oraz wszystkich klubów występujących w PKO BP Ekstraklasie. W projekcie oprócz młodszych i nieco starszych kibiców wzięły udział również doskonale znane postaci ze świata show-biznesu, w tym m.in. Łukasz „Juras” Jurkowski, czy Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru. Nie zabrakło również klubowych legend, takich jak Stanisław Oślizło z Górnika Zabrze, Jarosław Araszkiewicz z Lecha Poznań czy Grzegorz Lato ze Stali Mielec.
 
Spoty w ramach kampanii emitowane będą na antenach CANAL+, oraz w mediach społecznościowych PKO BP Ekstraklasy oraz klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. 
 
Nowy sezon, nowe zasady i atrakcyjna promocja
 
Od nowego sezonu w PKO BP Ekstraklasie zagra 18, a nie tak jak w ostatnich latach, 16 zespołów. Oznacza to, że zmieniają się całkowicie zasady terminarza w nowych rozgrywkach. Od teraz, drużyny zagrają pomiędzy sobą 34 razy, co daje łączną sumę 306 spotkań w sezonie 2021/2022. Wszystkie z nich transmitowane będą na antenach CANAL+, a także w serwisie CANAL+ online.
 
Transmisje z PKO Bank Polski Ekstraklasy można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.
 
Wraz ze startem sezonu, kibice, którzy nie mają w swojej ofercie kanałów CANAL+, mogą skorzystać ze specjalnego vouchera, który uprawnia do skorzystania z oferty serwisu CANAL+ online na specjalnych warunkach. Za pierwszy miesiąc nowy użytkownik za pakiet zapłaci tylko 10 złotych, a w trzech kolejnych 30 złotych (zamiast 45 zł w standardowej ofercie). Więcej informacji znaleźć można pod tym linkiem >>
 
CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).
 

Zobacz również