Wydarzenia

Święto Śląska przy Oporowskiej!

2017-07-10 15:00:00
Na historycznym stadionie przy ul. Oporowskiej 62 szykuje się wielkie święto kibiców Śląska Wrocław! Prezentacja I zespołu WKS-u, który wystąpi w nowych strojach meczowych, specjalnie zaproszeni legendarni piłkarze wrocławskiego klubu, a także wiele innych atrakcji! Zapraszamy 12 lipca od godz. 15!
W zeszłym roku widzieliśmy się na wrocławskim Rynku, tym razem chcielibyśmy, aby miejscem spotkania wszystkich sympatyków WKS-u był jego historyczny stadion, gdzie zawsze biło serce Śląska Wrocław. W obrębie kompleksu „Oporowska” przygotowany zostanie piknik dla fanów Trójkolorowych. Będzie można nabyć już także nowe koszulki nawiązujące do tegorocznego jubileuszu.

Zanim na scenie pojawią się bohaterowie zbliżającego się sezonu, uhonorowane zostaną legendy wrocławskiego klubu. Tym samym ogłosimy wyniki plebiscytu na „jedenastkę” marzeń Śląska Wrocław (organizowanego wraz ze Stowarzyszeniami Kibice Razem, Wielki Śląsk oraz Gazetą Wrocławską). 
 
Punkt kulminacyjny – prezentacja I drużyny – zaplanowano na godz. 21. Czeka nas więc kilka godzin spędzonych wspólnie z kibicami, legendami i zawodnikami Śląska. A to wszystko w historycznym dla WKS-u miejscu. Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu! Wspólnie sprawmy, by był to piękny dzień i wspaniałe preludium do nadchodzącego sezonu. Bo cały Śląsk zawsze razem!
 
Prezentację poprowadzi Andrzej Gliniak, będący spikerem na meczach WKS-u.

Przedstawiamy dodatkowe atrakcje, które będą czekać na naszych fanów:

Klubowy autokar

Na naszych kibiców czekać będzie klubowy autokar, który będzie można dokładnie obejrzeć, zaglądając oczywiście do środka. Dowiecie się, gdzie np. siedzi nasz kapitan Piotr Celeban i będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dmuchane miasteczko


W ramach pikniku rozbijemy prawdziwe dmuchanego miasteczko. Specjalnie dla naszych kibiców przygotowaliśmy 5 różnych dmuchańców, które przeznaczone są zarówno dla tych starszych, jak i młodszych fanów WKS-u. W strefie dla dzieci będzie można kupić m.in. watę cukrową, nachosy czy popcorn. 

Oprawa muzyczna

O muzyczną oprawę zadba jeden z najlepszych polskich DJ-ów disco dance -  Dj Omenio, który może się pochwalić ukończeniem najlepszej w Polsce szkoły prezenterów radiowych. Dj Omenio już od samego początku (godz. 15) będzie umilać piknik muzycznymi hitami. Nie zabraknie również piosenek związanych ze Śląskiem Wrocław. 

Malowanie twarzy

Nasze animatorki będą dbały o to, by każdy był ozdobiony w barwy klubowe. Na najmłodszych czeka m.in. malowanie twarzy czy zabawy z chustą klanza. Animatorki będą ustawione przy północnej trybunie. Te i wyżej wymienione atrakcje zapewnia Amber Agency.

Przejażdżki na kucyku 

Nasi młodsi kibice będą mieli także możliwość przejażdżki na kucyku pod okiem instruktorów z Wyższej Szkółki Jazdy – Partynice. Kucyki będą czekać na dzieci w specjalnie wyznaczonej strefie przy boisku. 

Pamiętaj: Przez całe lato na Partynicach można uczyć się jeździć konno. Wyższa Szkółka Jazdy - Partynice zaprasza całe rodziny!

 
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również