Wydarzenia

Szczęśliwy gość na meczu z Górnikiem Łęczna!

2015-12-14 14:00:00
Nasi piłkarze w ostatnich dniach robią wszystko, co mogą by ten grudniowy, świąteczny czas umilić jak największej ilości osób, które na co dzień zmagać muszą się z wieloma problemami. Pisaliśmy już o „Szlachetnej Paczce”, ale to nie koniec przedświątecznych prezentów od Śląska Wrocław. Na spotkanie WKS-u z Górnikiem Łęczna zaprosiliśmy wyjątkowego gościa!

Wszystko zaczęło się od Pani Moniki, której znajomy walczy w tym momencie z ciężką chorobą. Michał, bo o nim mowa, mieszka w Legnicy i miał marzenie, by spotkać się z zawodnikami Śląska. Pani Monika zaczęła więc szukać kontaktu z piłkarzami naszej drużyny. Udało się jej dotrzeć do Mariusza Pawełka i Krzysztofa Danielewicza. Obaj zareagowali błyskawicznie! 

 

Michał został wraz ze swoją rodziną zaproszony na mecz z Górnikiem Łęczna. Wszyscy goście naszych zawodników spotkanie oglądali w komfortowych warunkach ze specjalnie dla nich przygotowanej loży. Emocje dla Michała nie skończyły się jednak wraz z końcowym gwizdkiem. Po meczu odwiedzili go właśnie Pawełek, Danielewicz i Mariusz Pawelec. Zawodnicy przekazali Michałowi koszulkę meczową naszego zespołu i rękawice bramkarskie. Dodatkowo zaprosili swojego gościa również na kolejne spotkania Śląska Wrocław. Zresztą, nie mogło być inaczej bo z pewnością obecność Michała przyniosła naszym zawodnikom szczęście i pozwoliła przełamać złą passę. 

 

Michale w imieniu całej drużyny życzymy Ci zdrowia i dużo siły byś pokonał chorobę. Jesteśmy pewni, że to się uda i widzimy się na kolejnych meczach naszego zespołu! 

Autor: Szymon Mikołajczak, Fot. Szymon Mikołajczak

Zobacz również