Wydarzenia

Tadeusz Pawłowski odwiedził szkołę w Tyńcu Małym

2017-12-02 09:30:00
Śląsk uczestniczy w wydarzeniach ważnych nie tylko dla wrocławian, ale i mieszkańców okolicznych miejscowości. Tadeusz Pawłowski spotkał się uczniami Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym. Dyrektor Akademii Piłkarskiej WKS-u wziął udział w akcji „Czytanie na dywanie”, która ma zachęcać dzieci do czytania książek.
Jak przystało na przedstawiciela świata sportu, Tadeusz Pawłowski czytał opowieść o drodze na szczyt Roberta Lewandowskiego, który niewątpliwie uchodzi za wzór do naśladowania dla najmłodszych. 
 
- Takie spotkania zawsze sprawiają dużo radości. Cieszy też fakt, że mogłem zaangażować się w szczytny cel, aby wzbudzić zainteresowanie dzieci czytaniem książek. Dziękuję organizatorom, ponieważ było mi niezmiernie miło odwiedzić Tyniec Mały – mówi Tadeusz Pawłowski. 
 
- Chcemy popularyzować czytanie książek. Zaproszeni gości wystąpili przed dziećmi, czytając im w ciekawy, atrakcyjny sposób. Wpadliśmy też na pomysł, aby zorganizować kiermasz książek oraz sprzedaż wypieków i innych słodkości. Rada rodziców przeznaczy zebrane środki na organizację Dnia Dziecka i przygotuje uczniom moc atrakcji - zaznacza Joanna Waszkiewicz, organizatorka wydarzenia i nauczycielka w Szkole Podstawowej w Tyńcu Małym. 


Autor: Biuro Prasowe, Fot. Biuro Prasowe

Zobacz również