Wydarzenia

Tańsze bilety dla seniorów na mecz Śląska z Koroną

2014-09-15 14:46:16
Śląsk Wrocław, we współpracy z Wrocławskim Centrum Seniora, serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły 65. rok życia na mecz zielono-biało-czerwonych z Koroną Kielce. Z okazji obchodów „Dni Seniora - Wrocław 2014” przygotowaliśmy dla nich specjalną zniżkową cenę za wejściówkę na to spotkanie.

Wszyscy seniorzy, którzy mają ochotę spędzić piątkowy wieczór na pełnym emocji meczu piłkarskim, mogą skorzystać ze specjalnej promocji na spotkanie Śląska Wrocław z Koroną Kielce. Z okazji obchodów „Dni Seniora - Wrocław 2014” bilety na ten mecz, dla wszystkich osób, które ukończyły 65. rok życia sprzedawane będą w obniżonej cenie 10 zł (miejsca dla seniorów przewidziane są na Sektorze Rodzinnym). Do skorzystania z promocji potrzebny jest tylko dowód tożsamości potwierdzający wiek i wolny czas w piątek 19 września o godz. 18.

 

Obchody „Dni Seniora - Wrocław 2014” potrwają od 19 do 30 września. W ich czasie wszyscy wrocławianie, którzy ukończyli już 65 lat mogą korzystać z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej, którą przygotowali dla nich organizatorzy. Więcej informacji o imprezach towarzyszących można znaleźć na stronach internetowych: www.dniseniora.pl oraz www.seniorzy.wroclaw.pl.

 

Zapraszamy! Zarówno do udziału w Dniach Seniora, jak i we wspólnym oglądaniu meczu Śląska Wrocław z Koroną Kielce.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również