Wydarzenia

Terminale płatnicze na stoiskach z pamiątkami

2015-02-18 16:50:00
Już jutro Śląsk Wrocław zmierzy się z białostocką Jagiellonią. Przy okazji spotkania T-Mobile Ekstraklasy jak zwykle będzie można kupić oficjalne pamiątki WKS-u. Nowością na stoiskach z gadżetami będzie możliwość płatności kartą.

Stoiska z oficjalnymi pamiątkami Śląska Wrocław ulokowane będą w przeszklonych punktach sprzedaży na esplanadzie stadionu od ul. Królewieckiej i Lotniczej. Właśnie w nich od spotkania z Jagiellonią Białystok pojawią się terminale płatnicze. Już do zakupu pamiątek waszego ukochanego klubu nie będzie potrzebna gotówka, a wystarczy jedynie karta.

 

Z pewnością warto będzie zajrzeć do punktów sprzedaży pamiątek, ponieważ jutro ponownie znajdą się w nich oryginalne koszulki meczowe piłkarzy Śląska Wrocław, w których ci występowali w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. Na stoiskach można kupić dokładnie te same trykoty, które przygotowywane były dla zawodników wicelidera ekstraklasy przed spotkaniami ligowymi. Wśród nich znajdują się koszulki, w których występowali m.in. Piotr Celeban, Tomasz Hołota, czy Flavio Paixao! Cena każdej z koszulek (są wśród nich również bluzy bramkarskie) ustalona została na 250 zł.

 

Na stoiskach nie zabraknie również pozostałych pamiątek i gadżetów związanych ze Śląskiem Wrocław i jego sponsorem technicznym firmą adidas. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów!

 

Pamiętaj, że kupując oryginalne pamiątki Śląska Wrocław wspierasz swój ukochany klub!

 

Informacje o biletach na sobotnie spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok po kliknięciu: TUTAJ.

, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również