Wydarzenia

Tomasz Horwat przenosi się do GKS-u Tychy

2019-06-18 16:17:00
Dotychczasowy koordynator Akademii Śląska Wrocław, Tomasz Horwat, został nowym asystentem trenera Ryszarda Tarasiewicza w GKS-ie Tychy. Dziękujemy za pracę w Śląsku!
Tomasz Horwat w Śląsku rozpoczynał swoją karierę trenerską, później odnosił duże sukcesy szkoleniowe m.in. w FC Wrocław Academy. Do klubu z ul. Oporowskiej wrócił w 2016 roku. Początkowo prowadził zespół U19 w Centralnej Lidze Juniorów, a następnie drugą drużynę WKS-u.
 
Ostatnio pełnił funkcję koordynatora Akademii Piłkarskiej Śląska, a wcześniej – przez pół roku – był jej dyrektorem.
 
- Praca w Akademii Śląska Wrocław była dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Będę wdzięczny Śląskowi za szansę i możliwość zdobycia tylu wartościowych doświadczeń. To nie była łatwa decyzja, ale zrozumiałem, że pragnę dalej rozwijać się jako trener i dlatego przyjąłem propozycję GKS-u Tychy. Dziękuję wszystkim trenerom, zawodnikom oraz pracownikom klubu i kibicom, których miałem okazję poznać we Wrocławiu. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy – powiedział Tomasz Horwat.
 
W sezonie 2019/20 Tomasz Horwat wróci na trenerską ławkę, dołączając do sztabu szkoleniowego GKS-u Tychy. Będzie pełnił rolę asystenta trenera Ryszarda Tarasiewicza - byłego szkoleniowca Śląska i jednego z najlepszych piłkarzy w historii wrocławskiego klubu.
 
Tomaszowi Horwatowi dziękujemy za jego pracę i zaangażowanie na rzecz WKS-u. Życzymy powodzenia!
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również