Wydarzenia

Trójkolorowi odwiedzili Syców!

2017-11-15 16:30:00
Mariusz Pawelec, Michał Chrapek i Konrad Poprawa odwiedzili kibiców Śląska Wrocław w Sycowie. Spotkanie było bardzo udane i z pozytywną energią wróciliśmy do Wrocławia.
W ramach spotkań "Śląsk rusza w trasę" przedstawiciele WKS-u odwiedzili już dziesiątki szkół we Wrocławiu i całym Dolnym Śląsku. Tym razem delegacja piłkarzy zielono-biało-czerwonych gościła w Sycowie. Spotkanie w miejscowym Centrum Kultury poprowadził Andrzej Gliniak, spiker na meczach WKS-u. 

Wrocławianie spotkali się z młodzieżą z sycowskiego gimnazjum oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczniowie mieli sporo ciekawych pytań do zawodników oraz naszego spikera.- Spotkanie było bardzo udane. Uczniowie zadawali ciekawe pytania i fajnie, że mieliśmy okazję osobiście odpowiedzieć na nie. Myślę, że takie wizyty bydują dobre relacje klubu z kibicami i są one bardzo potrzebne. Nam sprawia to dużo frajdy - mówi Michał Chrapek.

Rzecz jasna poza pytaniami głównym punktem programu były autografy i zdjęcia. Wszyscy chętni otrzymali pamiątkowe podpisy lub fotografie z piłkarzami swojego ukochanego klubu. Takie spotkania są zawsze miłym dowodem na to, jak wielką sympatią i wiarą kibiców cieszy się Śląsk Wrocław. Dają również energię do dalszej pracy. Dla takich fanów warto wylewać poty na treningach!

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Michał Krzyminski

Zobacz również