Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Zabrze

2014-08-26 09:46:59
Już w najbliższą sobotę Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Zapraszamy do zakupu biletów na ten mecz!

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 

 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 

 

Spotkanie z Górnikiem będzie również kolejną okazją do odwiedzenia nowego sektora rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci (również te związane z rozpoczęciem roku szkolnego), kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy).

 

Bilety można dostać w siedemnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Z okazji meczu z Górnikiem Zabrze przygotowaliśmy również specjalną promocję dla kibiców, którzy po raz pierwszy chcą obejrzeć z trybun mecz Śląska Wrocław. Więcej informacji o niej znajduje się TUTAJ.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również