Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce

2014-09-07 16:20:00
Już 19 września Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Koroną Kielce. Zapraszamy do zakupu biletów na ten mecz!
Sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce to doskonała okazja do tego, by po raz kolejny uruchomić naszą specjalną promocję dla "pierwszaków". Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o promocji znaleźć można w artykule Zabierz pierwszaka za dziesiątaka! cz. 2.

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Koroną Kielce na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 
 
Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 
 
Spotkanie z Koroną będzie również kolejną okazją do odwiedzenia nowego Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w siedemnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
 
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Spotkanie Śląska Wrocław z Koroną Kielce odbędzie się w piątek, 19 września, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.
Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również