Wydarzenia

Turecka zagadka rozwiązana! Sprawdźcie gdzie była opaska

2015-01-29 17:15:00
Przez ostatnich kilka dni musieliście wykazać się nie lada spostrzegawczością i zmysłem detektywistycznym. Wasze starania przyniosły jednak skutek, bo dzięki Wam odnaleźliśmy zagubioną opaskę kapitańską Śląska Wrocław!

Szczęśliwą opaskę kapitańską WKS-u schowaliśmy w 4 miejscach. 2 razy ukryliśmy ją w naszych materiałach filmowych, a także dwukrotnie schowaliśmy na zdjęciach. Tylko jedna osoba znalazła ją we wszystkich 4 lokalizacjach, tym większe brawa należą się naszej zwyciężczyni!

 

Najszybciej 4 poprawne miejsca ukrycia opaski wskazała Wiktoria Dworakowska, którą możemy już ogłosić zwyciężczynią naszego konkursu. Składamy jej serdeczne gratulacje i zapraszamy do kontaktu jak najszybciej, abyśmy mogli ustalić szczegóły odbioru nagrody. Postaramy się to zrobić jak tylko wrócimy z Turcji.

 

A gdzie znajdowała się opaska kapitańska Śląska Wrocław? Wskazywaliście wiele miejsc, m.in. na naszych zawodników występujących w sparingach z Zorią Ługańsk i CSKA Sofia (to jednak nie ta opaska, której szukaliśmy). Momentami znajdywaliście ją nawet w miejscach, w których nie było możliwe, by się znalazła. Pełną listę czterech miejsc wskazujemy pod spodem:

 

 

 

 

 

Jeszcze raz dziękujemy Wam za zaangażowanie i pomoc. Dzięki Wam możemy dokończyć zgrupowanie w Turcji w spokoju!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również