Wydarzenia

Turniej FIFA 20 pod patronatem Śląska

2019-10-22 14:00:00
Weź udział w Turnieju FIFA 20 w Auchan Bielany, spotkaj się z zawodnikiem Śląska Wrocław i wygraj laptopa, PS4, słuchawki gamingowe i gadżety Śląska Wrocław! 26 października bawimy się wspólnie w Auchan Bielany.
Turniej zaplanowano na 26 października (sobota) w godzinach 11-20 w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Gracze rywalizować będą w dwóch kategoriach - U15 oraz Open.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będzie m.in. Przemysław Bargiel, piłkarz Śląska Wrocław, grający wcześniej we włoskim AC Milnan oraz popularni youtuberzy: Robert „LisekHD” Liszka oraz Roksana „Rokcia” Sobieszek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy turnieju FIFA 20 będą rywalizować w dwóch kategoriach – U15 (32 uczestników w wieku do 15 lat) oraz open (96 uczestników w wieku powyżej 15 lat). Zabawa będzie rozgrywana w systemie brazylijskim, zakładającym podwójne eliminacje. Młodsi uczestnicy zawalczą o laptop, pady do PS4 oraz słuchawki gamingowe. Natomiast w kategorii open główną nagrodą będzie konsola PS4 z grą FIFA 20. Do wygrania również gadżety piłkarskie i bilety na mecz, ufundowane przez Śląsk Wrocław. Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy w dniu turnieju zgłosić się do punktu zapisów w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Zapisy odbywają się od godziny 9:00 do godziny 11:00.  Osoby poniżej 16. roku życia muszą przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie. Na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Bielany auchanbielany.pl znajduje się wzór oświadczenia do pobrania, wydrukowania i wypełnienia. O możliwości uczestnictwa w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. 

Najlepsi gracze otrzymają również nagrody od Śląska Wrocław:

Kategoria U15:
 
1 miejsce – koszulka Adidas + piórnik + kubek + smycz
 
2 miejsce – szalik + piórnik + worek na sprzęt sportowy + smycz
 
3 miejsce – czapeczka + piórnik + worek na sprzęt + smycz
 
 
Kategoria Open:
 
1 miejsce – koszulka Adidas + piórnik + kubek + smycz
 
2 miejsce – szalik + piórnik + worek na sprzęt sportowy + smycz
 
3 miejsce – czapeczka + piórnik + worek na sprzęt + smycz
Turniej urozmaici spotkanie ze znanymi youtuberami, którzy rozegrają mecze pokazowe i opowiedzą o swojej pracy. Robert „LisekHD” Liszka to jeden z najlepszych zawodników w grze FIFA w Polsce, który prowadzi swój kanał na youtube z ponad 200 tys. subskrybentów. Kolejnym gościem będzie Roksana „Rokcia” Sobieszek, która również prowadzi swój kanał na temat gry FIFA.

Turniej odbędzie się 26 października w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Rozgrywki rozpoczną się od godz. 11.00 i potrwają do 20.00. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również