Wydarzenia

Twitter po wygranej z Lechem

2017-09-25 08:00:00
Twierdza Wrocław znów triumfuje! Śląsk w wielkim stylu 2:0 rozprawił się z dotychczasowym liderem tabeli - Lechem Poznań. Mecz jak zwykle był szeroko komentowany w serwisie Twitter. Prezentujemy najciekawsze ćwierknięcia!
Nasi kibice różnie interprtują zwycięstwo Śląska, a my doceniamy kreatywność, wiarę, zaangażowanie i poczucie humoru. Zobaczcie, jakie treści pojawiły się na Twitterze po wygranej Śląska z Lechem Poznań. Równocześnie zachęcamy do dołączenia do naszej "twitterowej" rodziny - Śląsk Wrocław Twitter

1. Już przed meczem atmosfera była gorąca! Wiara w drużynę po wygranej z Legią i remisie z Górnikiem rosła z każdą godziną!


2. Długo wyczekiwany mecz wystartował, a wena twitterowiczów tylko się rozpędzała!
3. Mila, Zieliński Marciniak w trakcie, a Boniek, Zachodny, Smokowski, Rzeźniczak czy Twarowski po meczu - sportowo-dziennikarski świat z uwagą przyglądał się spotkaniu Śląska z Lechem. Najgłośniejsi byli jednak kibice WKS-u!
4. Wielka wygrana za nami, a teraz cały Wrocław mobilizuje się na spotkanie z Wisłą Kraków. 14 października chcemy zadziwić całą Polskę i sprostać ambitnemu wyzwaniu #30naWKS!
Dziękujemy za Waszą aktywność i wszystkie ćwierknięcia dotyczące Śląska i naszych meczów. Zachęcamy do oznaczania nas we wpisach na Twitterze (@SlaskWroclawPl) i odwiedzania oficjalnego profilu klubu: Śląsk Wrocław Twitter
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również