Wydarzenia

Twitter po wygranej z Pogonią

2017-10-30 10:00:00
Twierdza Wrocław znów triumfuje! Śląsk 3:0 rozprawił się z Pogonią Szczecin, odnosząc piąte w sezonie zwycięstwo na własnym stadionie. Mecz jak zwykle był szeroko komentowany w serwisie Twitter. Prezentujemy najciekawsze ćwierknięcia!
Nasi kibice różnie interprtują zwycięstwo Śląska, a my doceniamy kreatywność, wiarę, zaangażowanie i poczucie humoru. Zobaczcie, jakie treści pojawiły się na Twitterze po wygranej Śląska z Pogonią Szczecin. Równocześnie zachęcamy do dołączenia do naszej "twitterowej" rodziny - Śląsk Wrocław Twitter

1. Przed meczem wiara wśród kibiców Ślaska była wielka. Tak wielka, że niektórzy zdecydowali się postawić wymagający kupon w ForBet. Dzięki grze zawodników Jana Urbana, Paweł również może cieszyć się z wygranej!
2. Czy człowiek w pracy, czy na stadionie, wszyscy z satysfakcją oglądali grę Śląska i słuchali dopingu wrocławskich fanów.3. "Dziś można wyróżnić wielu zawodników" mówił po meczu Jan Urban. A kogo wyróżniali twitterowicze?4. Trzy gole, trzy punkty i po trzykroć usatysfakcjonowani kibice. 


Dziękujemy za Waszą aktywność i wszystkie ćwierknięcia dotyczące Śląska i naszych meczów. Zachęcamy do oznaczania nas we wpisach na Twitterze (@SlaskWroclawPl) i odwiedzania oficjalnego profilu klubu: Śląsk Wrocław Twitter
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również