Wydarzenia

Twitter po wygranej z Zagłębiem

2017-11-28 13:01:00
Ależ to były derby! Osłabiony brakiem 10 zawodników WKS walczył z Zagłębiem Lubin, a zwycięstwo zapewnił kapitan golem w ostatniej akcji meczu! Takie spotkanie musiało odbić się sporym echem w serwisie Twitter. Zebraliśmy dla Was najciekawsze ćwierknięcia.
Nasi kibice różnie interprtują zwycięstwo Śląska, a my doceniamy kreatywność, wiarę, zaangażowanie i poczucie humoru. Zobaczcie, jakie treści pojawiły się na Twitterze po wygranej Śląska z Zagłebiem Lubin. Równocześnie zachęcamy do dołączenia do naszej "twitterowej" rodziny - Śląsk Wrocław Twitter1. Przed meczem kibice zdawali sobie sprawę z wielce trudnego zadania, jakie stało przed Śląskiem. Nie tracili jednak wiary!2. Srnić, Słowik, Poprawa... te nazwiska przewijały się często w trakcie meczu. Po końcowym gwizdku dominowały już tylko dwa: Celeban i Scalet.
3. Wielkie emocje, ogromna radość i piękna oprawa - po meczu kibice WKS-u mieli o czym pisać. A - no i podziękowania dla braci z Gdańska za podpowiedź, jaki derbowy scenariusz jest najlepszy!


4. To urodziny chyba udane... Sto lat dla wszystkich fanów zielono-biało-czerwonych, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny i imieniny. Te wygrane derby są dla Was!
Dziękujemy za Waszą aktywność i wszystkie ćwierknięcia dotyczące Śląska i naszych meczów. Zachęcamy do oznaczania nas we wpisach na Twitterze (@SlaskWroclawPl) i odwiedzania oficjalnego profilu klubu: Śląsk Wrocław Twitter
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również