Wydarzenia

Tydzień Akcji CAFE również na „Kanapie Kibica”

2015-04-17 14:00:00
Śląsk Wrocław mocno angażuje się w obchody Tygodnia Akcji CAFE. W sobotę na Stadionie Wrocław nie tylko bijemy rekord udziału kibiców niepełnosprawnych w meczu piłkarskim, lecz również zapraszamy wyjątkowych fanów na naszą „Kanapę Kibica”.

Mecz przyjaźni pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechią Gdańsk z naszej „Kanapy Kibica” obejrzą przedstawiciele rodziny zastępczej stworzonej przez Maciejkę i Jerzego Bokrzyckich. Państwo Bokrzyccy od lat w Wierzbicach (k. Kobierzyc) zapewniają wspaniałe warunki dla swoich niepełnosprawnych podopiecznych. Dzięki ich zaangażowaniu Monika, Paulina, Łukasz i Dawid mogą liczyć na wsparcie w rehabilitacji i atmosferę ciepłego rodzinnego miejsca.

 

W czasie sobotniego starcia WKS-u z gdańską Lechią mecz z „Kanapy Kibica” obejrzy pan Jerzy Bokrzycki wraz z Dawidem i Łukaszem oraz Danielem, który jest przyjacielem rodziny. Chłopcy od urodzenia zmagają się z niepełnosprawnością umysłową lub ruchową. Możliwość obejrzenia na żywo spotkania ich ukochanego klubu będzie dla nich spełnieniem marzeń.

 

Bardzo cieszymy się, że naszą inicjatywą możemy wesprzeć państwa Bokrzyckich. Zachęcamy również kibiców Śląska Wrocław do wsparcia ich działań w sposób finansowy. Ich rozrastająca się rodzina zastępcza potrzebuje pomocy w modernizacji Domu Marzeń dla ich dzieci.

 

Każda złotówka ma znaczenie - dziękujemy za Waszą pomoc!

 

Wpłat można dokonywać pod wskazanym adresem:

Jerzy Bokrzycki ul. Lipowa 8, Wierzbice 55-040 Kobierzyce

numer rachunku: PKO BP S.A. 25 1020 3668 0000 5102 0059 7088

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również