Wydarzenia

Tydzień Przedszkolaka na Stadionie Wrocław

2015-09-15 12:00:00
1
Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w dniach 21 - 25 września zapraszamy najmłodszych na zwiedzanie w ramach „Tygodnia Przedszkolaka na Stadionie Wrocław ”

Podczas zwiedzania przewodnik Stadionu Wrocław zabierze dzieci w fascynującą podróż, dzięki której zobaczą obiekt oczami piłkarzy oraz odkryją wszystkie jego zakamarki. Niczym poszukiwacze skarbów, wyruszą z mapą w ręku aby zwiedzić Stadion wzdłuż i wszerz. Na najmłodszych zwiedzających czeka również moc ciekawych opowieści zagadek i niespodzianek, m.in. konkurs na najgłośniejszy doping. Zwycięską grupę czeka atrakcyjna nagroda - wejście na mecz Śląska Wrocław z Koroną Kielce.

 

Zwiedzanie dla grup przedszkolnych w tych dniach będzie w promocyjnej cenie: 7 zł/os. Opiekunowie grup wchodzą bezpłatnie. Parking dla autobusów będzie bezpłatny. Dodatkową atrakcją będzie zniżka w wysokości 50% na Tor Kartingowy Le Mans Stadion Wrocław za okazaniem biletu (lub paragonu) ze zwiedzania Stadionu.

 

Czas zwiedzania: do 60 min.

 

Wejście dla grup przedszkolnych poprzez rezerwację e-mail: zwiedzanie@stadionwroclaw.pl

 

REGULAMIN ZWIEDZANIA - TYDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków!

 

UWAGA: Podczas "Tygodnia Przedszkolaka na Stadionie Wrocław" w dniach 21 - 25 września zwiedzanie dla pozostałych grup oraz zwiedzanie indywidualne będzie niemożliwe.

, Fot. Stadion Wrocław

Zobacz również