Wydarzenia

Urban: Arka przewyższała nas fizycznie

2017-08-10 22:45:00
- Niektórym naszym zawodnikom brakuje rytmu meczowego, to było widać- mówi Jan Urban po porażce w Gdyni i odpadnięciu Śląska z Pucharu Polski.
Jan Urban: Po jednej połowie dla każdego zespołu. Mieliśmy znakomity wynik do przerwy. Do bramki kontaktowej po zmianie stron wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą. Po golu na 1:2 Arka poszła jednak za ciosem. Szkoda sytuacji Koseckiego w dogrywce. Mógł strzelić na 3:2 dla nas, a potem miał okazję, by wyrównać na 3:3. Tak się jednak nie stało.

Arka przewyższała nas fizycznie, było to widać. Nie mówię już o tym, że kilku zawodników nam wypadło. Ale niektórym brakuje rytmu meczowego. To widać, tego nie da się przeskoczyć. Gratuluję Arce, że z 0:2 wyciągnęli na 4:2.

Nie mamy dużo alternatyw. Jović grał bardzo mało i w tym krótkim czasie, w którym dziś występował, było widać, że to jeszcze nie jest „to”. Ale musieliśmy sobie w jakiś sposób poradzić z kontuzjami i brakami. Trudno od niektórych zawodników wymagać nie wiadomo czego. Łyszczarz zagrał dziś najdłużej, odkąd jest w Śląsku, z kolei Łuczak w zeszłym sezonie grał jeszcze w III lidze. Puchary rządzą się swoimi prawami, szkoda, że odpadliśmy, bo to fajna przygoda. Liga to jednak co innego.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław