Wydarzenia

Ustrzel piątkę jak Lewy!

2015-09-23 19:45:00
1
Składamy gratulacje kapitanowi reprezentacji Polski, a dla kibiców Śląska Wrocław mamy promocję na mecz z Piastem Gliwice. Z okazji fenomenalnego wyczynu Roberta Lewandowskiego teraz możecie kupić pięć biletów na spotkanie WKS-u za jedyne 9 zł każdy!

Robert Lewandowski potrzebował niespełna dziewięciu minut, by skompletować pięć goli w spotkaniu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. Tak fenomenalne osiągnięcie wprawiło w osłupienie cały piłkarski świat i my również nie możemy ciągle wyjść z podziwu dla kapitana reprezentacji Polski. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową promocję dla kibiców Śląska Wrocław.

 

Bilety na mecz Śląska z liderem Ekstraklasy Piastem Gliwice możecie kupić już za 9 zł, pod warunkiem, że z równie wielką wprawą jak „Lewy” ustrzelicie „piątkę”. Zbierzcie więc znajomych i pędźcie do kas klubu przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej (akcja obejmuje tylko te dwa punkty), by dokonać w czwartek zakupu wejściówek od godz. 14 do 18 (promocja obowiązuje tylko w tych godzinach). Bilety za 9 zł dla piątki znajomych możecie kupować na trybuny B i D. Jak łatwo wyliczyć - za całość pakietu zapłacicie 45 zł, co jest sumą niewiele wyższą niż w przypadku zakupu dwóch biletów normalnych na wyznaczone sektory.

 

Podsumujmy zasady promocji:

 

1. W ramach promocji za pakiet pięciu biletów (trybuna B lub D) zapłacicie 45 zł (9 zł każdy)

2. Promocja obowiązuje w czwartek 24 września od godz. 14 do 18

3. Akcją objęte są dwa punkty sprzedaży biletów: kasy przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej

4. Przed zakupem biletów poinformujcie o udziale w promocji kasjera/kasjerkę

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również