Wydarzenia

VI Piknik Grabiszyński | Fundacja Śląsk Wrocław

2023-09-06 10:00:00
Kończymy sezon na pikniki osiedlowe pod egidą Śląska Wrocław i projektu KIBICE RAZEM. Widzimy się się w Parku Grabiszyńskim na wydarzeniu organizowanym przez Radę Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek. Zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzieli!
Po fantastycznej zabawie i niezapomnianych spotkaniach z Wami na Praczach Odrzańskich, Gaju i przy Hali Stulecia zapraszamy na ostatni w tym sezonie sportowy piknik rodzinny. Wydarzenie organizowane jest przez Radę Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek w najbliższą niedzielę, 10 września w Parku Grabiszyńskim.
 
Na wszystkich, którzy tego dnia będą bawić się z nami na polanie przy Górce Żołnierza (od str. ul. Grabiszyńskiej i pętli tramwajowej) czekać będą liczne atrakcje! Na stoisku Fundacji WKS możesz zmierzyć się w konkursie strzałów na bramkę, spróbować swoich sił w torze przeszkód i wziąć udział w zawodach sprawnościowych. W konkursach do wygrania: vouchery na mecze w nowym sezonie, albumy i gadżety.

Nie zabraknie również uwielbianej przez Was atrakcji (10 metrów kwadratowych radości), czyli wspólnego malowania (a wręcz sprejowania) kolorowego transparentu wspólnie ze stowarzyszeniem kibiców Wielki Śląsk!

Dla tych, którzy mogą pochwalić się artystyczną duszą, przygotowaliśmy warsztaty malowania tkanin, na których zrobicie z naszą małą pomocą własne workoplecaki z herbem Śląska Wrocław. Znudziły Wam się tradycyjne malowania buziek? Mamy dla Was fantastyczne, sportowe motywy w barwach Śląska! 
 
A to nie koniec zabawy. Organizatorzy festynu przygotowali dla Was mnóstwo kolejnych atrakcji - konkursy, dmuchańce, food-trucki i ciekawe konkurencje sportowe. Jesteśmy wielką sportową rodziną – tym razem widzimy się w Parku Grabiszyńskim! A wszystko w piknikowej atmosferze!

Atrakcje dla dużych i małych kibiców przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu Kibice Razem, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej i pokazuje, że dobre kibicowanie to wspólne kibicowanie. Program finansowany jest przez Gminę Wrocław.

VI Piknik Grabiszyński
Niedziela, 10 września
godz. 12-17
Park Grabiszyński – polana przy Górce Żołnierza 
 
Autor: Patrycja Wojciechowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław