Wydarzenia

W sobotę kasy przy Oporowskiej otwarte dłużej

2022-02-26 08:00:00
Już w niedzielę derby Dolnego Śląska na Tarczyński Arena Wrocław. Zapraszamy do zakupu biletów on-line lub w punktach stacjonarnych. W sobotę kasy biletowe przy stadionie na ul. Oporowskiej 62 otwarte wyjątkowo od godziny 10 aż do 17.
Mecz Śląsk vs. Zagłębie rozpocznie się w niedzielę o godz. 17:30. Gospodarze będą chcieli koniecznie odnieść pierwsze zwycięstwo w roku, goście - zrewanżować się WKS-owi za porażkę poniesioną w Lubinie jesienią. Starcie o prym na Dolnym Śląsku będzie również bardzo ważne w kontekście układu tabeli, ewentualnych awansów i spadków w klasyfikacji.

Kibicom, którzy jeszcze nie mają wejściówek na niedzielne spotkanie, polecamy kupno biletów on-line poprzez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. To szybszy, wygodniejszy i tańszy sposób nabycia prawa wstępu na mecz Śląska Wrocław.

Sprzedaż prowadzona jest również stacjonarnie, a dzień przed spotkaniem - w sobotę, 26 lutego - kasy biletowe przy Oporowskiej 62 będą wyjątkowo otwarte dłużej, w godzinach 10-17. Przypominamy, że w dniu meczu kasy zarówno przy Oporowskiej, jak i Tarczyński Arena, są nieczynne!

Zachęcamy do zakupu biletów i do zobaczenia na trybunach!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław