Wydarzenia

W sobotę Śląsk gra z Motorem

2015-10-06 12:15:00
Drużyna Śląska Wrocław uświetni obchody 65-lecie istnienia Motoru Lublin. Wojskowi zagrają w sobotę towarzyski mecz przyjaźni na Lubelszczyźnie.

10 października Motor Lublin będzie uroczyście świętował 65-lecie istnienia. Z tej okazji na Lubelszczyznę wybiera się zespół ekstraklasowego Śląska Wrocław, który z żółto-biało-niebieskimi rozegra towarzyski mecz przyjaźni. Pierwszy gwizdek spotkania na Arenie Lublin zabrzmi o godz. 17:30.

 

Spotkanie klubów, których kibice od dekad darzą się sympatią to nie jedyna atrakcja czekająca na kibiców piłki nożnej w Lublinie. W godzinach przedpołudniowych pod Areną Lublin rozpocznie się festyn rodzinny z różnego rodzaju atrakcjami dla najmłodszych. Konkursy, części artystyczne a także zabawy pod okiem doświadczonych animatorów. Wszystkie dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie z przygotowanych atrakcji. Nie zabraknie również specjalnego stoiska z pamiątkami Śląska Wrocław, na którym będzie można kupić zielono-biało-czerwone gadżety.

 

Bilety na mecz Śląska z Motorem można kupować w internecie za pośrednictwem strony motorlublin.com.pl oraz w sklepie kibiców WKS-u Twierdza Wrocław przy ul. Podwale 36 (wejściówki za 20 zł - otwarte od wtorku do piątku w godz. 11-18). 

 

Zapraszamy do wspólnego odwiedzenia Lublina i świętowania wraz z zaprzyjaźnionymi kibicami Motoru.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Motor Lublin

Zobacz również