Wydarzenia

Ważne informacje dotyczące karnetów

2018-02-09 08:00:00
Do jutro karnetowicze mogą korzystać ze specjalnej promocji na Wyspach Kibica Śląska. Przez 10 dni posiadacze karnetów z rundy jesiennej mogą wykupić karnet na wiosnę na te same miejsca, które do 19 lutego są dla nich zarezerwowane.
Nasze karnety na rundę wiosenną (4 mecze na Stadionie Wrocław) obejmują również spotkania rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy (3 lub 4 mecze przed własną publicznością, w zależności od układu tabeli).

Kup karnet on-line: TUTAJ


Do 10 lutego, czyli pierwszego meczu piłkarzy WKS-u w rundzie wiosennej (na wyjeździe z Cracovią) każdy, kto zakupi karnet na rundę wiosenną, lub posiada już takowy na cały sezon, może skorzystać z rabatu w wysokości 10% na cały asortyment Wysp Kibica Śląska Wrocław! Promocja obowiązuje tylko na Wyspach Kibica (E. LeclercArkady WrocławskieC.H. Borek). Więcej o promocji TUTAJ.

Z kolei do 19 lutego posiadacze karnetów na rundę jesienną mogą skorzystać z rezerwacji miejsca i wykupić karnet na wiosnę na te same miejsca. Polecamy skorzystać z tej opcji i w nowym roku również regularnie wspierać ukochaną drużynę z trybun Stadionu Wrocław.

W tym roku przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla firm. Jeśli w Waszej pracy nie brakuje fanów piłkarskich emocji, szukacie doskonałego sposobu na integrację lub jeśli Wasza działalność związana jest ze sportem - wiosna ze Śląskiem Wrocław to świetny pomysł! Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Szczegóły pod adresem mailowym: pserwatka@slaskwroclaw.pl.

Karnety zakupić można w następujących punktach sprzedaży:

 
- Polbus. Galeria Wroclavia (poziom 0), czynne codziennie w godz. 6-22.

- Wyspa Kibica w Arkadach Wrocławskich, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20. 

- Wyspa Kibica w CH Borek, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

- Wyspa Kibica w E.Leclerc, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

- Sklep Fan-Sport, ul. H. Pobożnego 13, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, w soboty w godz. 10-14.

- Sklep PIWOWAR, Pasaż Millenium, ul. Dzierżoniowska 5, Strzelin, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9.30-21, w niedziele w godz. 11-18.

Karnety nie będą sprzedawane w salonach Kolportera.
 
Ważne! Karnet nabijany jest na kartę kibica. Jeśli jej nie posiadasz, możesz ją sobie za darmo wyrobić w kasach klubowych przy Oporowskiej lub Królewieckiej (Stadion Wrocław)
 
Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych również są upoważnieni do oglądania meczów rundy finałowej z trybun wrocławskiego stadionu.
 
Tak przedstawia się cennik dla osób przedłużających swoje karnety (osobom mające karnety z jesieni przysługuje zniżka za kontynuację - rezerwacja miejsca do 19 lutego):

 
A tyle zapłacą nowi karnetowicze Śląska Wrocław:

 

Odpowiedzi na najczęstsze pytania: 

1. Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski
2. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
3. Karnet rodzinny obejmuje max. 2 osoby dorosłe, z których każda może zabrać do 5 dzieci do ukończenia 13. roku życia.
4. Do karnetu wymagana jest karta kibica, którą można bezpłatnie wyrobić przy ul. Oporowskiej 62 i Królewieckiej.
5. Karnety dostępne także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. 
6. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na  stronie bilety.slaskwroclaw.pl w serwisie przelewy24.pl.
7. Miejsca osób, które zakupiły karnet jesienny, są zarezerwowane do piątku, 19 lutego.
8. Karnet można przepisać do 3 razy na inną osobę w trakcie trwania sezonu
9. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić! Wymagana jest także Karta Kibica.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również