Wydarzenia

Wielka Sobota, wielka promocja!

2017-04-12 10:01:00
Dwa bilety w cenie jednego na mecz Śląska z Górnikiem Łęczna! W Wielką Sobotę na Stadionie Wrocław ważne starcie dla WKS-u. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję.
Spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna na Stadionie Wrocław rozegrane zostanie 15 kwietnia o godz. 15:30. Mamy nadzieję, że w ten świąteczny dzień kibice WKS-u będą mogli świętować również trzy punkty swojej drużyny. Liczymy na Wasze wsparcie i zapraszamy do skorzystania z promocji.
 
Przy zakupie dwóch wejściówek na mecz z Górnikiem, drugi bilet jest gratis! Darmowy jest zawsze tańszy z dwóch biletów (np. jeśli zakup dotyczy biletu normalnego i ulgowego, płacimy tylko za normalny). Oferta przeznaczona jest również dla naszych karnetowiczów, którzy mogą zaprosić jedną osobę na mecz całkowicie za darmo!

WAŻNE! Promocja dotyczy biletów w przedsprzedaży i trwa do piątku, 14 kwietnia (włącznie). Wejściówki można kupować we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży (promocja nie obowiązuje przy kupnie biletów on-line). Ich pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Więcej informacji o biletach na mecz z Górnikiem (cennik, parkingi, zniżki, Sektor Rodzinny) - TUTAJ.

Do zobaczenia na Stadionie Wrocław!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również