Wydarzenia

Wiosenne karnety w sprzedaży!

2018-02-22 13:00:00
10 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, czyli najtańszej formy oglądania meczów Śląska Wrocław. Kupując karnet, za darmo zobaczysz również rundę finałową!
Nasze karnety na rundę wiosenną (4 spotkań na Stadionie Wrocław) obejmują również spotkania rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy (3 lub 4 spotkania przed własną publicznością, w zależności od układu tabeli).

Kup karnet on-line: TUTAJ

Dla karnetowiczów przewidzieliśmy również specjalną promocję! Każdy, kto zakupi karnet na rundę wiosenną, lub posiada już takowy na cały sezon, może kupić kalendarz Śląska Wrocław na 2019 rok za jedyna 10 zł (cena regularna to 25 zł). Promocja obowiązuje tylko na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich oraz przy Oporowskiej. Liczba kalendarzy ograniczona.

Jesienią na mecze WKS-u przychodziło średnio 10 tysięcy kibiców, co było siódmym wynikiem w całej lidze. Mamy nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo fanów Trójkolorowych i że coraz liczniej będziecie kibicować WKS-owi. Wiosną czeka nas m.in. derbowe starcie z Zagłębiem Lubin, "derby przyjaźni" z legnicką Miedzią oraz starcie z wicemistrzem Polski -  Jagiellonią Białystok. starcie z Górnkiem Zabrze, rewelacją tegorocznych rozgrywek. Wasze wsparcie jest więc niezbędne! A najlepszym wyborem będzie karnet, dzięki któremu możecie nie tylko nie przegapić żadnego meczu i pomóc piłkazom, ale i sporo zaoszczędzić.

W tym roku przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla firm. Jeśli w Waszej pracy nie brakuje fanów piłkarskich emocji, szukacie doskonałego sposobu na integrację lub jeśli Wasza działalność związana jest ze sportem - wiosna ze Śląskiem Wrocław to świetny pomysł! Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Szczegóły pod adresem mailowym: pgrembowska@slaskwroclaw.pl.
 

Karnety zakupić można w następujących punktach sprzedaży:

 
- Polbus. Galeria Wroclavia (poziom 0), czynne codziennie w godz. 6-22.

- Wyspa Kibica w Arkadach Wrocławskich, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20. 

- Sklep Fan-Sport, ul. H. Pobożnego 13, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, w soboty w godz. 10-14.

- Sklep PIWOWAR, Pasaż Millenium, ul. Dzierżoniowska 5, Strzelin, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9.30-21, w niedziele w godz. 11-18.

Karnety nie będą sprzedawane w salonach Kolportera.
 
W kasach Stadionu Wrocław przy ul. Królewieckiej sprzedaż karnetów ruszy 21 stycznia.
 
Ważne! Do karnetu nie jest wymagana karta kibica.
 
Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych również są upoważnieni do oglądania meczów rundy finałowej z trybun wrocławskiego stadionu.
 
Tak przedstawia się cennik dla osób przedłużających swoje karnety (osobom mającym karnety z jesieni przysługuje zniżka za kontynuację - rezerwacja miejsca do 4 lutego):

 
A tyle zapłacą nowi karnetowicze Śląska Wrocław:

 

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

 
1. Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski
2. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia
3. Karnet rodzinny obejmuje max. 2 osoby dorosłe, z których każda może zabrać do 5 dzieci do ukończenia 13. roku życia.
4. Karnety dostępne są także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. 
5. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl w serwisie przelewy24.pl.
6. Miejsca osób, które zakupiły karnet jesienny, są zarezerwowane do poniedziałku, 4 lutego.
7. Karnet można przepisać do 3 razy na inną osobę w trakcie trwania sezonu
8. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić!
 
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również