Wydarzenia

Wizyta kibiców Śląska w Domu Dziecka w Środzie Śląskiej

2020-12-19 16:30:00
Kibice Śląska z Fan Clubu ze Środy Śląskiej oraz Stowarzyszenia Kibiców „Wielki Śląsk” wcielili się w role Świętych Mikołajów i odwiedzili z prezentami podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Środzie Śląskiej.
Paczki odebrała delegacja składająca się ze starszych dzieciaków. Wszystko ze względu na obecną sytuację pandemiczną. Dystans społeczny i maseczki nie ukryły jednak wielkiej radości wszystkich zgromadzonych. Pod maseczkami pojawiły się szerokie uśmiechy zarówno dzieci, jak i kibiców. W tych trudnych czasach, na chwilę zrobiło się znów „normalnie” - świątecznie i pogodnie.

„W tym roku ze względu na pandemię odwiedziny u dzieci w Środzie Śląskiej były specyficzne. Przekazanie prezentów z powodu reżimu sanitarnego nie odbyło się w takiej atmosferze jak w poprzednich latach, ale niestety nas wszystkich czekają takie święta. Z racji tego, że wspólnie z kibicami Śląska ze Środy Śląskiej odwiedzamy przed świętami podopiecznych Domu Dziecka od wielu lat to również w tym roku mimo pandemii nie mogliśmy ich zawieść. Chociaż widzieliśmy się z dziećmi tylko chwilę, to ich radość i uśmiech na twarzy utwierdziły nas w przekonaniu o decyzji, by mimo ograniczeń nie rezygnować ze świątecznej akcji, która ma już wieloletnią tradycję” – powiedział Przemysław Piwowarski, prezes Stowarzyszenia Kibiców „Wielki Śląsk”.


Kibice Śląska dziękują za wsparcie akcji, m.in.

- Sklep spożywczy w Źródłach
- TOM-BUD usługi budowlane
- Sklep Ogólnospożywczy Elżbieta Nycz, Wróblowice
- Sklep Merkury
- MLKS Polonia Środa Śląska
- Sklep kibica Twierdza Wrocław

oraz wszystkim osobom prywatnym i całemu FC Środa Śląska.
Autor: kibiceslaska.pl, Fot. Paweł Kot

Zobacz również