Wydarzenia

"Wokół Śląska" w sprzedaży!

2019-05-29 12:00:00
Do sprzedaży trafił majowy numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w naszym oficjalnym sklepie VitaSport przy ul. Legnickiej 55F, w wybranych salonach Kolportera, sklepie on-line oraz na Stadionie Wrocław podczas meczów.

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ


Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy (w tym numerze do wygrania m.in. klubowy szalik) oraz inne niespodzianki.

W maju przygotowaliśmy dla Was długi wywiad z Wojciechem Gollą, obrońcą Śląska, który opowiada o odpowiedzialności za drużynę, walce o utrzymanie i trudnych momentach w sezonie. W numerze czeka również artykuł o Śląsk Wrocław Blind Football, czyli wrocławskiej drużynie piłkarzy niewidomych i słabowidzących, którzy od niedawna grają pod szyldem WKS-u. W cyklu "To był gol!" Krzysztof Ulatowski wspomina swoją piękną bramkę na wagę Pucharu Ekstraklasy, a w "Mecz i rewanż" Matuesz Hołownia odpowiada na szereg piłkarskich i nie tylko pytań. Jak zwykle nie zabraknie informacji o Akademii Piłkarskiej, najbliższych rywalach Trójkolorowych, głosu kibiców czy łamigłówek dla młodych fanów. W części historycznej sylwetka Waldemara Prusika, czyli wspaniałego kapitana WKS-u z lat 80. A do tego dwa plakaty i konkurs!

To już ostatni numer "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kasy przy ul. Oporowskiej
- Wyspa Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich
- Oficjalny sklep Śląska "VitaSport" przy ul. Legnickiej
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska

Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również