Wydarzenia

„Wokół Śląska” wraca na antenę Radia Wrocław

2015-02-17 12:30:00
Po przerwie na antenę Radia Wrocław wraca cykliczny program „Wokół Śląska”. W każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca za pośrednictwem lokalnej rozgłośni będziecie mogli być bliżej Śląska i ludzi z nim związanych.

Pogram „Wokół Śląska” będzie emitowany w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca tuż po godzinie 17. Gościem Radia Wrocław każdorazowo będzie członek sztabu szkoleniowego, czy też jeden z piłkarzy największego klubu piłkarskiego na Dolnym Śląsku. Nie zabraknie rozmów o aktualnej sytuacji zielono-biało-czerwonych, jak i luźniejszych tematów dotyczących spraw nie związanych z piłką nożną.

 

Pierwszym gościem wznowionego „Wokół Śląska” będzie najlepszy trener 2014 roku w Polsce Tadeusz Pawłowski. Szkoleniowiec Śląska Wrocław z prowadzącym program Robertem Skrzyńskim będzie rozmawiał o zbliżającym się spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Nie zabraknie również niespodzianek dla słuchaczy, do wygrania będą bilety na sobotni mecz WKS-u!

 

 

Sponsorem programu „Wokół Śląska” jest firma Toyota Bielany Nowakowski - oficjalny partner motoryzacyjny piłkarskiego Śląska Wrocław.

 

Zachęcamy do słuchania już jutro. Przestawcie odbiorniki na 102,3 FM!

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również