Wydarzenia

Wybraliśmy najlepsze "Selfie Śląska"!

2014-08-16 13:38:25
Rozstrzygnęliśmy już nasz konkurs na najlepsze samodzielnie wykonane zdjęcia ze Śląskiem Wrocław w tle. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Zainteresowanie naszą zabawą było ogromne! Ze wszystkich zgłoszeń musieliśmy jednak wybrać tylko 20 osób, które otrzymały wejściówki na jutrzejszy mecz Śląska Wrocław z Cracovią. Listę osób, która obejrzy niedzielne spotkanie z komfortowej loży VIP prezentujemy poniżej. Wszyscy nagrodzeni ligowe emocje będą mogli przeżywać wspólnie z naszym sponsorem firmą Tyskie, która przygotowała na Stadionie Wrocław specjalny pub dla naszych wiernych kibiców.

Ze Śląskiem i Tyskim niedzielne popołudnie będą mogli spędzić: Dawid Józefowicz, Rafał Obudziński, Arkadiusz Maciuszek (+1)*, Sylwia Saban, Michał Szczęch, Marcin Bagiński, Patrycja Sznajder, Kornelia Lebek, Maciej Kinastowski (+1), Marcelina Majerska, Paweł Oltman(+1), Piotr Rapacz, Marcin Szymański, Krzysztof Jagiełło, Łukasz Ciura, Gabriel Kiełek, Tomasz Kopczyński. Serdecznie gratulujemy!

*(+1) oznacza, że na zdjęciu znajdowały się dwie osoby i obie zostały nagrodzone! 

Wszystkich zwycięzców naszej zabawy prosimy teraz o sprawdzenie swoich skrzynek mailowych. Powinna się na nich znajdować wysłana przez nas wiadomość o wygranej, którą należy potwierdzić przesyłając nam w odpowiedzi nr PESEL potrzebny do wystawienia odpowiedniej wejściówki (jeśli zwycięzcami są dwie osoby, potrzebujemy danych od obydwu!).

Zwycięzców prosimy również, aby jutro stawili się o godz. 14:30 pod bramą Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej (sugerujemy przyjazd na miejsce komunikacją miejską ;) ). Tam zostaną odebrani przez przedstawiciela organizatora konkursu i rozpocznie się ich wyjątkowa przygoda ze Śląskiem i Tyskim!

Jeszcze raz dziękujemy za ogromne zainteresowanie pierwszą odsłoną naszej zabawy i od razu zapraszamy do udziału w kolejnej! Następne zdanie od Śląska i Tyskiego już za niecałe dwa tygodnie!
Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Marcelina Majerska

Zobacz również