Wydarzenia

Wygraj konsolę PS4 i gry FIFA 16

2015-10-28 16:45:00
Dla wszystkich kibiców Śląska Wrocław mamy konkurs, w którym do wygrania jest konsola PlayStation 4 i gry FIFA 16. Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć? Przede wszystkim przyjść na sobotni mecz WKS-u z Lechem Poznań.

Główną nagrodą w naszej zabawie jest konsola PlayStation 4. Żeby ją zdobyć należy w trakcie meczu Ślaska Wrocław z Lechem Poznań (sobota, 31 października, godz. 20:30) odwiedzić jedno ze stoisk z pamiątkami zielono-biało-czerwonych (oszklone stoiska na esplanadzie Stadionu Wrocław lub punkt na Sektorze Rodzinnym) i dokonać zakupu gadżetów powyżej 150 zł. Pierwszych 5 osób, które spełni te warunki dostanie voucher, dzięki któremu w przerwie meczu będzie mogło stanąć do rywalizacji o konsole PlayStation 4! Dodatkowo, każda z 10 kolejnych osób, która w swoich zakupach przekroczy 150 zł dostanie od nas grę FIFA 16 na wybraną konsolę (do wyczerpania zapasów na konkretną konsolę).

 

Najświeższe gry piłkarskie FIFA 16 można wygrać również na naszym klubowym Facebooku. Wystarczy, że udostępnicie publicznie wrzucone tam zdjęcie i wraz z nim napiszecie dlaczego warto kibicować Śląskowi w starciu z aktualnym mistrzem Polski. Co 100 udostępnień wybierzemy najciekawsze wpisy i nagrodzimy je najnowszymi wersjami najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie!

 

Regulamin zabawy znajdziecie tutaj: Regulamin konkursu.

 

Do zobaczenia w sobotę na Stadionie Wrocław!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również