Wydarzenia

Wyjątkowa księga kibiców Śląska

2019-03-19 17:00:00
Takiej książki w historii Śląska Wrocław jeszcze nie było. "Wielka księga piłkarska. 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław" to publikacja bez precedensu w dziejach klubu z ul. Oporowskiej.
Po raz pierwszy tak dokładnie zostały przedstawione dzieje Śląska Wrocław. W wielkiej księdze opisana jest historia klubu sezon po sezonie - od momentu powstania klubu w 1947 roku, aż do momentu zakończenia ubiegłego sezonu, czyli rozgrywek 2017/18. Każdy sezon poza opisem udokumentowany jest historycznymi i archiwalnymi zdjęciami. Całość robi niesamowite wrażenie i stanowi niezwykłą publikację, zawierającą w sobie najpełniejszy obraz historii klubu.

 
Dodatkowo w księdze znajduje się dział z opracowanymi statystykami 70 lat dziejów WKS-u oraz dokładnym opisem sylwetek piłkarzy, wybranych przez kibiców do "jedenastki 70-lecia" Śląska. Po za tym w publikacji znajdziemy m.in. historię zmian w klubowym herbie czy przegląd wszystkich wydarzeń upamiętniających obchody 70-lecia klubu. Księga wydana przez Stowarzyszenie Kibiców "Wielki Śląsk" liczy 700 stron oraz posiada twardą, okolicznościową oprawę.
 


To wspaniała publikacja, nie tylko dla koneserów i kibiców Śląska - choć przede wszystkim - ale również dla wszystkich zainteresowanych historią i piłką nożną. Książka w cenie 150 zł dostępna będzie do kupna od 9 lutego w sklepie on-line klubu, Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz od 8 lutego w sklepie kibiców "Twierdza Wrocław" przy ul. Podwale 36.


Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również