Wydarzenia

Wyjazdowa koszulka meczowa na sezon 2021/22

2021-07-10 11:20:00
Nowy komplet wyjazdowy na sezon 2021/22 to minimalizm i prostota w klasycznym, piłkarskim wydaniu. Połączenie bieli i głębokiej zieleni oraz dbałość o szczegóły stanowią wyróżniające cechy drugiego kompletu trykotów WKS-u na nadchodzący sezon.
Po premierze domowej koszulki, utrzymanej w stylistyce nawiązującej do miejskiego charakteru klubu, pora na komplet wyjazdowy. Koszulka utrzymana jest - podobnie jak w poprzednim roku - w klasycznej, białej kolorystyce, z ciemnozielonymi elementami. Trykoty są uniwersalne, lifestylowe, świetnie sprawdzą się w dniu meczowym na stadionie, ale i na co dzień, by prezentować przywiązanie do klubu we własnym mieście.

 
Na prawej piersi znajdzie się logo Adidasa, a na lewej monochromatyczny herb klubu wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku zawodników, znajdzie się niewielki napis „WROCŁAWIANIE” - tak, jak w przypadku domowej koszulki. Wszelkie nadruki, nazwiska piłkarzy oraz numery będą wykonane w kolorze ciemnej zieleni.

 
Koszulka wykonana w klasyczny sposób, z okrągłym dekoltem zakończonym ściągaczem i wstawkami z siateczkowego materiału z boku, ułatwiającymi odprowadzanie potu i przepływ powietrza. Przy rękawkach, nad ściągaczami, obecne są niewielkie ozdobne detale.


Jak zawsze, stroje Śląska wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów przez firmę Adidas. Przy produkcji trykotów wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester, co pozwala oszczędzać zasoby naturalne i zmniejsza emisję szkodliwych dla środowiska substancji. Koszulki wyposażone będą w technologię AEROREADY, pochłaniającą wilgoć, aby zapewnić komfort noszenia we wszystkich warunkach.

 
W sesji zdjęciowej na Stadionie Wrocław udział wzięli Aleksandra Żurek - piłkarka kobiecej drużyny Śląska Wrocław - oraz Petr Schwarz i Konrad Poprawa, zawodnicy ekstraklasowego zespołu WKS-u.Wyjazdowy trykot Śląska Wrocław można kupić w sklepie on-line, od 8 lipca również w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie orz - podczas meczów -w punkcie sprzedaży przy wejściu od ul. Lotniczej. Cena koszulki to 239 zł.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również