Wydarzenia

Wylicytuj koszulki Śląska, pomóż polskim sportowcom!

2017-05-24 15:00:00
Wyjątkowe trykoty WKS-u, w których nasza drużyna zagrała tylko jeden mecz, trafiły na aukcję Fundacji Sport Twoją Szansą.
Śląsk Wrocław w 30. kolejce LOTTO Ekstraklasy (1:1 z Zagłębiem Lubin) wystąpił w specjalnych koszulkach z logo Fundacji Sport Twoją Szansą. Fundacja prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport, będąc m.in. oficjalnym bukmacherem Śląska Wrocław.

Teraz trykoty (wraz z autografami piłkarzy) trafiają na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Fundacji i wspierania młodych polskich sportowców. Zachęcamy do licytacji w serwisie allegro:

Koszulka Ostoi Stjepanovicia z autografem

Koszulka Adama Kokoszki z autografem

Koszulka Piotra Celebana z autografem

Kibice WKS-u słyną z wielkich, szczodrych serc. Nie raz pokazywali już, jak potrafią pomóc potrzebującym. Zachęcamy do wspierania Fundaci Sport Twoją Szansą. To nie tylko okazja do dobrego uczynku, ale i zdobycia unikalnej pamiątki swojego Klubu!
Autor: Biuro Prasowe, Fot. STS

Zobacz również