Wydarzenia

Wyślij zdjęcie do albumu kibiców Śląska!

2014-12-03 10:30:00
Projekt Kibice Razem Wrocław przygotowuje 4. edycję albumu „To MY, kibice Śląska”, w którym znajdą się najciekawsze fotografie z 2014 roku dotyczące wrocławskiego klubu i jego kibiców.

W mijającym roku było wiele okazji do wykonania ciekawego zdjęcia ze Śląskiem w tle. Piłkarze dostarczyli kibicom wielu wrażeń sportowych, z meczu na mecz grając coraz lepiej pod wodzą trenera Pawłowskiego. Od 9 marca - remis 1-1 z Legią Warszawa - Śląsk zalicza imponującą serię 16 meczów bez porażki na Stadionie Wrocław. Kibice wiernie wspierali swój klub zarówno w sukcesach, jak i w trudnych chwilach, wielokrotnie tworząc niepowtarzalną atmosferę na trybunach wrocławskiego stadionu. Niezapomnianym akcentem była anielska oprawa "Pod niebiosa wysławiamy nasz Śląsk Wrocław ukochany!"

 

W okresie od 1 do 21 grudnia kibice mogą nadsyłać zdjęcia swojego autorstwa, które dotyczą Śląska Wrocław w 2014 roku i przedstawiają np. mecze ligowe, turnieje piłki nożnej, wakacyjne wyjazdy czy życie prywatne kibiców. Nie ma ograniczeń wiekowych, liczy się ciekawe ujęcie i dobra jakość fotografii.

 

Zdjęcia należy przesyłać na adres wroclaw@kibice-razem.pl.

 

Najlepsze fotografie znajdą się w albumie „To MY, kibice Śląska 2014”, a ich autorzy otrzymają egzemplarze tego unikatowego wydawnictwa. Oprócz zdjęć nadesłanych przez kibiców w albumie znajdą się zdjęcia wykonane przez fotografów współpracujących ze Śląskiem Wrocław i portalem WKS.pl

 

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie slaskwroclaw.kibice-razem.pl.

, Fot. Kibice Razem Wrocław

Zobacz również