Wydarzenia

Z Multikinem zapraszamy na film o Cristiano Ronaldo

2015-11-20 11:30:00
Do sal kinowych wrocławskich Multikin zawita Cristiano Ronaldo, a konkretnie film dokumentalny, w którym portugalski gwiazdor Realu Madryt odgrywa główną rolę. Dla kibiców Śląska Wrocław mamy ofertę zniżek na projekcje tej produkcji w najbliższych dniach.

Dokument „Ronaldo” trafia do Multikin w Arkadach Wrocławskich i Pasażu Grunwaldzkim już od początku następnego tygodnia. Na seanse filmu o jednym z najlepszych piłkarzy globu zapraszamy 23 listopada, g. 19:00 (poniedziałek) oraz 28 i 29 listopada, g. 12:00 (sobota, niedziela). Bilety na tę produkcję kosztują 26 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Kibice Śląska Wrocław, którzy mają jednak już zakupione wejściówki na spotkanie WKS-u z Pogonią Szczecin mogą obejrzeć dokumentalną wersję życia Cristiano Ronaldo w cenie biletu ulgowego (bilety za 20 zł przysługują również posiadaczom aktualnych karnetów).

 

 

„Ronaldo” to dokument twórców filmu „Senna” oraz „Amy”. Tym razem zabiorą oni widzów w zdumiewającą podróż oraz pokażą, jak wygląda życie ikony futbolu w oku cyklonu. Ten zadziwiający i fascynujący dokument jest przepełniony ciekawymi wywiadami, najwyższej jakości materiałami piłkarskimi oraz nigdy nie pokazywanymi materiałami archiwalnymi. Film pokazuje życie zawodowe oraz prywatne Cristiano Ronaldo będącego u szczytu swojej sportowej kariery.

 

Wielkim fanem trzykrotnego zdobywcy Złotej Piłki jest oczywiście Flavio Paixao, portugalski skrzydłowy Śląska Wrocław. Najlepszy strzelec zielono-biało-czerwonych nie przepuści okazji do obejrzenia tego dokumentu i Was również zachęca do wybrania się na projekcje.

Zobacz również