Wydarzenia

„Za dobre spotkanie!” - Pub Tyskiego na meczach Śląska

2014-08-30 11:00:00
Ostatnia ligowa potyczka Śląska Wrocław była również doskonałą okazją do zaprezentowania kibicom po raz pierwszy naszego nowego miejsca na Stadionie Wrocław. Wraz z naszym sponsorem firmą Tyskie otworzyliśmy na meczu z Cracovią wyjątkowy pub dla fanów WKS-u!

Pub Tyskiego to specjalne miejsce przygotowane dla kibiców Śląska Wrocław. We współpracy z naszym sponsorem zaaranżowaliśmy jedną z komfortowych lóż VIP na lokal z prawdziwego zdarzenia! Pomieści on nawet 20 osób, które mogą korzystać z tego wszystkiego, co najlepsze ma Śląsk i Tyskie - sportowych emocji i złocistego trunku najwyższej jakości. 

 

W trakcie niedzielnego spotkania zielono-biało-czerwonych z Cracovią po raz pierwszy uruchomiliśmy Pub Tyskiego na meczach WKS-u. Gośćmi tego miejsca była dwudziestka laureatów naszego konkursu, w którym głównym zadaniem było wykonanie własnego zdjęcia w popularnym internetowym stylu „selfie”. Autorzy najlepszych fotografii „z rąsi” dostali okazję do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia z widokiem na mecz T-Mobile Ekstraklasy i z chłodnym napojem w zasięgu ręki. - Świetna inicjatywa, bardzo podoba mi się atmosfera tego miejsca i chętnie bym tu jeszcze wrócił - mówił po spotkaniu jeden z uczestników zabawy w Pubie Tyskiego pan Tomasz.

 

Każdy z kibiców Śląska Wrocław ma szansę na to, by znaleźć się w tym miejscu! Wystarczy, że będziecie śledzili nasze aktywności na stronie internetowej i w naszych mediach społecznościowych. Jeszcze przed meczem z Górnikiem Zabrze (30 sierpnia) damy wam kolejne zadanie od Śląska i Tyskiego!

 

Do zobaczenia w naszym pubie!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tyskie

Zobacz również