Wydarzenia

Za nami debiut "Kanapy Kibica"

2014-08-04 08:15:00
Tak jak zapowiadaliśmy, w trakcie niedzielnego spotkania z Zawiszą Bydgoszcz po raz pierwszy wprowadziliśmy w życie naszą nową inicjatywę nazwaną „Kanapa Kibica”. Premierowym gościem tego wyjątkowego miejsca był pan Tomasz Klimas.

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

Nasza „Kanapa Kibica” zadebiutowała w ostatnią niedzielę, w trakcie spotkania Śląska z bydgoskim Zawiszą. Zasiadł na niej pan Tomasz Klimas, który na miejsce przybył ze swoim synem! Obydwu wiernym kibicom WKS-u nie straszna była niemrawa pogoda i zagrożenie nadchodzącymi burzami. Uzbrojeni w parasolki wygodnie zasiedli na swoich miejscach zlokalizowanych praktycznie na linii bocznej boiska i z zainteresowaniem oglądali potyczkę, z której zwycięski wyszedł ich ukochany wrocławski klub!

Przed startem piłkarskich emocji do siedzących na „Kanapie Kibica” fanów podszedł trener Śląska Tadeusz Pawłowski, który znalazł chwilę, by z nimi porozmawiać. Pan Tomasz z synem mieli również okazję zamienić kilka słów z Marco Paixao, który przed pierwszym gwizdkiem pojawił się w okolicach ławki rezerwowych. Poza tym obydwaj panowie mieli doskonały widok na całość niedzielnej rywalizacji i z pewnością dostrzegli dużo więcej interesujących detali niż fani na trybunach.

- Pomysł bardzo dobry, fajnie się ogląda, całkiem inaczej niż z trybun. Szacun dla trenera za to, że ogarnia całe boisko, bo naprawdę ciężko jest czasami obserwować to, jak są ustawieni zawodnicy. Naprawdę jest całkowicie inaczej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo całe widowisko mamy na wyciągnięcie ręki - mówił po spotkaniu uradowany pan Tomasz Klimas.

Kolejnych szczęśliwców, którzy z bliska będą mogli oglądać rywalizację Śląska o ligowe punkty poznamy już za dwa tygodnie. Następnych zwycięzców w naszej zabawie wylosujemy na kilka dni przed meczem WKS-u z Cracovią, który zaplanowany jest na 17 sierpnia.

Jeśli masz karnet na mecze Śląska w sezonie 2014/15, to może właśnie Ty zasiądziesz teraz na „Kanapie Kibica”!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również