Wydarzenia

Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

2014-08-25 18:25:54
Rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Z okazji końca lata i startu szkoły na stadionie będzie wiele atrakcji dla uczniów. My również przygotowaliśmy niespodziankę dla... pierwszaków.

Przed meczem z Górnikiem Zabrze startujemy z akcją „Zabierz pierwszaka za dziesiątaka” - z tym, że nie jest to promocja dla uczniów rozpoczynających szkołę. Każdy z kibiców Śląska Wrocław, który oglądał już spotkania naszej drużyny z trybun może teraz zabrać w specjalnej cenie nawet 2 osoby, które na meczach WKS-u nigdy nie były. Akcja obejmuje trybunę C, na którą „stały” kibic może kupić bilet w standardowej cenie, a „pierwszak”* za symboliczne 10 zł! (daje to nawet zysk rzędu 32 zł na jedną osobę)

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 

 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 

 

Spotkanie z Górnikiem będzie również kolejną okazją do odwiedzenia nowego sektora rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci (również te związane z rozpoczęciem roku szkolnego), kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy).

 

Bilety można dostać w siedemnastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

 

 

 

*Pierwszakiem jest osoba, która nigdy nie kupiła biletu na mecze Śląska Wrocław i jej PESEL nie znajduje się w naszej bazie.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również