Wydarzenia

Zaczapkowani piłkarze Śląska Wrocław!

2015-11-27 15:30:00
Kontynuujemy naszą współpracę z fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Piłkarze Śląska w geście solidarności z jej podopiecznymi założyli na głowy... czapki.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać dzieciom. Dzięki akcji „Cześć jak czapka” możemy nie tylko zebrać pieniądze dla dzieci chorych na raka, ale też zwrócić uwagę na ich los i zachęcić wszystkich do okazania solidarności z maluchami, które toczą najcięższą walkę w swoim życiu.

 

Osobami zachęcającymi do wsparcia kampanii są m.in. podróżniczka Martyna Wojciechowska, prof. Jan Miodek i aktor Artur Barciś. Do grona ambasadorów dołączył też kapitan Śląska Wrocław Mariusz Pawełek, a wraz z nim cała drużyna zielono-biało-czerwonych!

 

 

Zachęcamy wszystkich do pomocy fundacji i do wzięcia udziału w akcji „Cześć jak czapka”. Informacje i możliwości jej wsparcia podane są na stronie: www.czescjakczapka.naratunek.org.

 

Okazję do zrobienia sobie zdjęcia w ulubionej czapce Śląska będziecie mieli już w sobotę na Stadionie Wrocław w trakcie meczu z Pogonią Szczecin. Fotografie możecie przesłać do nas, abyśmy pokazali, że wszyscy kibice WKS-u wspierają dzieciaki z fundacji!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również