Wydarzenia

Zagraj na Oporowskiej w charytatywnym meczu!

2019-05-17 17:00:00
W poniedziałek, 20 maja, kolejna edycja #Śląskowegranie, czyli charytatywnego meczu na legendarnym stadionie przy ul. Oporowskiej. I Ty możesz w nim zagrać!
Kibice Śląska! W trudnych chwilach powinniśmy być razem i mówić jednym głosem. A trudne chwile przechodzi nasza fanka Wiktoria, która toczy najważniejszą batalię z możliwych. Walczy o swoje zdrowie i życie. Wiktoria i jej rodzina nie mogą zostać w tej walce same. Organizujemy więc charytatywny mecz w samym centrum Śląska Wrocław - na stadionie przy ul. Oporowskiej 62. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy zechcą wspomóc zbiórkę na rzecz Wiktorii!

Trwa zbiórka funduszy na zakup respiratora dla naszej małej kibicki. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Aby znaleźc się na liście zawodników wyjątkowego meczu należy spełnić podstawowy warunek - dokonać wpłaty na kwotę min. 100 zł na rzecz Wiktorii (wpłat należy dokonywać TUTAJ)  i przesłać potwierdzenie na adres smikolajczak@slaskwroclaw.pl

Klub zapewnia uczestnikom wspaniałych gości i wiele niespodzianek, o których informuje na bieżąco. Jedną z nich jest udział... Piotra Celebana i Mariusza Pawelca! Tego nie można przegapić!

Na meczu pojawi się m.in. Krzysztof Wołczek, mistrz Polski ze Śląskiem, a obecnie trener w Akademii Piłkarskiej. Nie zabraknie również Macieja Zielińskiego, legendy koszykarskiego Śląska i wielkiego kibica WKS-u. Kolejni goście będą ogłaszani bliżej terminu spotkania.

Niesamowitą atrakcję zapewni Jakub Wrąbel, bramkarz WKS-u. Wpłać 50 zł na zbiórkę funduszy na respirator dla Wiki i spróbuj strzelić mu gola, wykonując rzut karny! Na pokonanie Kuby, który obronił „jedenastkę” w ostatnim meczu II drużyny, będziesz miał trzy próby.
 
#Śląskowegranie w poniedziałek, o godz. 20, przy Oporowskiej 62. Okazja do gry przy sztucznym oświetleniu, na legendarnym stadionie, spotkanie z piłkarzami i innymi ciekawymi gośćmi. A do tego - przede wszystkim! - pomoc Wiktorii. Nie może Cię tam zabraknąć!

Zdjęcie pochodzi z poprzedniej edycji #śląskowegranie. Mamy nadzieję, że tym razem będzie nas jeszcze więcej!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również