Wydarzenia

Zakochaj się #NaStadionie

2016-02-06 10:00:00
Już 12 lutego, o godz. 20:30, Śląsk podejmuje na Stadionie Wrocław Wisłę Kraków. Z okazji zbliżających się Walentynek mamy na ten mecz specjalną promocję dla zakochanych!

Każdy kibic Śląska Wrocław, który zabierze na mecz z Wisłą Kraków swoją drugą połówkę, będzie mógł kupić dla niej bilet 50% taniej. Promocja dotyczy sektora 133 na Trybinie D, na którym bilet dla Pań kosztować będzie z okazji Walentynek tylko 8 zł.

 

Promocyjne wejściówki dla zakochanych już trafiły do sprzedaży i można je nabywać w każdym z punktów sprzedaży Śląska Wrocław. Pełna lista po kliknięciu: TUTAJ.

 

Tańsze bilety to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy z okazji Święta Zakochanych. W przerwie ligowego pojedynku WKS-u z Białą Gwiazdą na Stadionie Wrocław będziemy bić rekord pocałunków. Zakochanym będzie w trakcie spotkania towarzyszyła też specjalna kamera Kiss Cam, która uwieczni ich miłosne gesty.

 

Pary, które pojawią się na Trybunie D, a także na pozostałych trybunach stadionu będą mogły wziąć z kolei udział w konkursie na najbardziej zakochane zdjęcie. Do wygrania w naszej zabawie będą dwa komplety gadżetów od Śląska Wrocław i możliwość obejrzenia początku kolejnego spotkania Wojskowych z wozu transmisyjnego Live Parku. Fotografie pocałunków wykonane w trakcie spotkania Śląska z Wisłą należy przesyłać na adres mailowy: marketing@slaskwroclaw.pl.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również