Wydarzenia

Zapowiedź premiery!

2018-07-08 17:30:00
Zmieniamy się dla Was! Już niebawem zobaczycie „Wokół Śląska” w nowej odsłonie. Nasz oficjalny klubowy magazyn stanie się miesięcznikiem, którego lektura – mamy nadzieję – będzie prawdziwą przyjemnością.
„Wokół Śląska” to jedyny oficjalny magazyn w całości poświęcony klubowi z ul. Oporowskiej. Gazeta wydawana jest od ponad dziesięciu lat, w wersji papierowej i/lub elektronicznej. Podążając za najnowszymi trendami uznaliśmy, że przyszedł czas na zmiany. Chcielibyśmy, aby w ręce naszych Czytelników trafiało wydawnictwo, z którego - jako Kibice WKS-u - będą dumni. Przede wszystkim stawiamy na jakość – zdecydowanie lepszy papier, bogatsza szata graficzna i jeszcze ciekawsze treści, w tym nowe sekcje, rubryki i pogłębione materiały.
 
Liczymy, że każdy Kibic odkryje w nim coś dla siebie. Nie zabraknie dłuższych tekstów dotyczących I drużyny WKS-u, nadal chętnie będziemy spoglądać w przeszłość i opowiadać o najważniejszych momentach w historii klubu. Pojawi się nowy dział dla młodszych fanów, w którym znajdą łamigłówki, wiele ciekawostek, a dodatkowo do każdego numery dołączone zostaną plakaty. Naturalnie zwiększy się także liczba stron.
 
Wszystkich, których życie kręci się wokół Śląska, również zapraszamy do tworzenia magazynu. Zgłaszajcie swoje pomysły w komentarzach na Facebooku i Twiterze pod hasztagiem: #WokółŚląska. Odwiedzajcie też profil naszego magazynu TUTAJ.
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również