Wydarzenia

Zapraszamy do sklepu internetowego Śląska Wrocław!

2015-08-18 12:50:00
Mamy przyjemność oficjalnie poinformować Was o otwarciu sklepu internetowego Śląska Wrocław. Od teraz zielono-biało-czerwone pamiątki możecie więc kupować w sieci!

Sklep internetowy to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez naszych fanów elementów naszej komunikacji w sieci. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom - uruchamiamy go właśnie teraz. Najwyższej jakości oficjalne pamiątki WKS-u znajdziecie pod adresem www.sklep.slaskwroclaw.pl.

 

W naszej sklepowej witrynie znajdziecie pełen asortyment, który znają już bywalcy „okrąglaków” na Stadionie Wrocław, jak również kibice, którzy odwiedzali Wyspę Kibica znajdującą się w Arkadach Wrocławskich. Teraz możliwość zakupu koszulek, szalików, oficjalnych produktów naszego sponsora technicznego i innych gadżetów wyprodukowanych przez Śląsk dajemy wszystkim pozostałym. Bez względu na to, z jakiego miasta w kraju pochodzą. W nabyciu pamiątek związanych z Waszym ukochanym zespołem pomogą z pewnością przygotowany przez nas system płatności i wysyłki. Zachęcamy Was do sprawdzenia go!

 

Rzecz jasna przedstawiona wersja sklepu internetowego Śląska Wrocław nie jest jego ostateczną odsłoną. Jeśli podczas zakupów zauważycie jakikolwiek błąd, dajcie nam o nim znać pisząc na adres mailowy sklep@slaskwroclaw.pl.

 

Pod wskazanym adresem czekamy również na Wasze sugestie dotyczące sklepu. Jak oceniacie jego asortyment? Jak podobają się Wam wprowadzone funkcjonalności? A może co chcielibyście zmienić w jego funkcjonowaniu, czy też ofercie dostępnych produktów. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, uwagi i podpowiedzi.

 

Ale na początek - zapraszamy na www.sklep.slaskwroclaw.pl!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również