Wydarzenia

Zapraszamy na finał akcji „Poruszaj się z nami”!

2015-09-14 11:30:00
Już we wtorek 15 września wielki finał kampanii społecznej prowadzonej przez Śląsk i MPK Wrocław. Na mecz zwycięzców w konkursie „Zbierz drużynę” z zawodnikami WKS-u zapraszamy wszystkich chętnych, bo każdy z nich ma szansę zmierzyć się ze swoimi piłkarskimi idolami.

Kampania „Poruszaj się z nami” powoli dobiega końca - jej zwieńczeniem będzie wspólny mecz, który rozegrają ze sobą piłkarze Śląska Wrocław i zwycięzcy w konkursie „Zbierz drużynę”. Wtorkowe spotkanie wygranych w naszej zabawie z graczami ekstraklasowego WKS-u nie jest jednak wydarzeniem zamkniętym. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich amatorów zdrowego trybu życia, którzy 15 września pojawią się o godz. 16 na Oporowskiej.

 

Warunkiem uczestnictwa w treningu jest posiadanie odpowiedniego stroju sportowego i wypełnienie oświadczenia (dostępne po kliknięciu: TUTAJ). Po rozgrzewce przeprowadzonej przez sztab Tadeusza Pawłowskiego wybrani uczestnicy zabawy będą mogli zmierzyć się w piłkarskim pojedynku z piłkarzami zielono-biało-czerwonych!

 

Zapraszamy na trening! Zbiórka chętnych zaplanowana jest na godz. 16, a start zajęć na 16:30!

 

Polecamy również do przeczytania regulamin wtorkowego spotkania dostępny: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również