Wydarzenia

Zapraszamy na Milicz Football Cup!

2017-09-01 07:00:00
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do udziału w V edycji turnieju piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnością MILICZ FOOTBALL CUP, który odbędzie się 8 września na boisku sportowym Orlik przy ul. Trzebnickiej 4 w Miliczu, od godziny 9:00.
Gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania niepełnosprawnym piłkarzom, którzy już po raz kolejny powalczą o miano najlepszego zespołu na Dolnym Śląsku.
 
Patronat honorowy nad zawodami objął klub WKS ŚLASK Wrocław, a gościem specjalnym będzie legenda WKS-u Pan Tadeusz Pawłowski, dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Imprezę poprowadzi Sportowy Głos Dolnego Śląska, Andrzej Gliniak. Partnerami naszego turnieju są: tygodnik Gość Niedzielny, Kibice Razem, Federacja Kibiców Niepełnosprawnych i Klub Kibiców Niepełnosprawnych Milicz. 
 
Zadanie finansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Gorąco zapraszamy przedstawicieli klubu jak i Ciebie do odwiedzenia tej imprezy! 

Autor: MSPDiON, Fot. MSPDiON

Zobacz również