Wydarzenia

Zapraszamy na Sektor Rodzinny!

2014-09-17 14:23:35
Kolejny mecz domowy Śląska Wrocław, to następna okazja do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Na tej przygotowanej specjalnie dla najmłodszych trybunie jak zwykle nie zabraknie masy atrakcji dla najwierniejszych rodzin kibicujących WKS-owi.

Główne wydarzenie piątkowego wieczoru rozegra się oczywiście na murawie, na której naprzeciwko siebie wyjdą drużyny Śląska Wrocław i Korony Kielce. Nie możemy jednak zapominać o interesujących atrakcjach dla najmłodszych - będzie je można tradycyjnie spotkać na Sektorze Rodzinnym.

 

Sektor Rodzinny ponownie zostanie odwiedzony przez piłkarzy Śląska Wrocław, którzy nie znajdą się w meczowej osiemnastce. Zawodnicy zielono-biało-czerwonych znajdą chwilę na rozmowy z młodymi fanami wrocławskiej drużyny, a także na pamiątkową fotografię, którą wykonać będzie można za darmo w ustawionej jak zwykle CykBudce.


Sektor Rodzinny kibice

 

Nie zabraknie również pluszowych bohaterów popularnych filmów animowanych. W piątkowy wieczór niezawodnego Orła Ślązaka wspierać w animacji dzieci będą Kubuś Puchatek i jego wierny kompan Tygrysek. O ich przybycie na Sektor Rodzinny zadba oczywiście jeden z partnerów tej trybuny firma Żywe Maskotki.

 

Oczywiście nie wolno zapominać o słodyczach, które otrzymają młodzi kibice Śląska Wrocław. Kosze cukierków i innych łakoci dostarczone zostaną przez firmę Słowianka, która już od 60 lat dba o dostarczanie słodkości. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.


Sektor Rodzinny Śląsk Wrocław

 

Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały miejsca w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej zawodników zielono-biało-czerwonych na kolejne spotkania, a także zaproszenia na poranki firmowe dla dzieci w sieci Multikino.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.


Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia i polubienia profilu Rodzinka Śląska w serwisie Facebook.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również