Wydarzenia

Zawodnicy Śląska odwiedzili ZS nr 19

2015-02-27 12:15:00
W środę, 25 lutego, w Zespole Szkół nr 19 we Wrocławiu odbył się III Zimowy Turniej Piłkarski „Futbol na Wielkiej Wyspie”. Wzięły w nim udział zaproszone szkoły gimnazjalne i drużyna Śląska, prowadzoną przez trenera Marka Kowalczyka. Medale zwycięzcą wręczali ponadto zawodnicy zielono-biało-czerwonych.

Zwycięzcą III Zimowego Turnieju Piłkarskiego „Futbol na Wielkiej Wyspie” okazała się być ekipa gospodarzy, która w finale pokonała drużynę juniorów młodszych Śląska Wrocław. Ceremonię wręczania medali przeprowadzili zawodnicy WKS-u: Mariusz Pawelec i dwaj gracze związani na swojej ścieżce edukacji z ZS nr 19 - aktualny uczeń Maciej Pałaszewski i uczący się tam wcześniej Kamil Dankowski.

 

Ponadto, młodsi z piłkarzy zielono-biało-czerwonych przygotowali specjalny prezent dla dyrektora placówki. Pan Wiesław Filipiak otrzymał od nich koszulkę Śląska Wrocław z nr 1 i swoim nazwiskiem.

 

 

 

 

W minioną środę inną szkołę odwiedzili również Jakub Wrąbel, Paweł Zieliński, Robert Pich i trener Tadeusz Pawłowski. O akcji informowaliśmy TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tomasz Jęsiak

Zobacz również