Wydarzenia

„Zbieramy kapsle Tyskiego” również na stadionie

2015-10-16 08:55:00
Wspólna akcja Śląska i marki Tyskie trwa w najlepsze. Kapsle z butelek naszego sponsora można dostarczać również na Stadion Wrocław w dniu meczu WKS-u z Koroną.

Śląsk na Stadionie Wrocław Koronę Kielce podejmuje już dziś o godz. 20:30. Jeżeli chcecie wspomóc naszą akcję z marką Tyskie i dostarczyć kapsle na tchnięcie ducha w strefę szatni obiektu w dniu meczu - zapraszamy!

 

Miejsce, w którym przyjmowane będą kapsle z piwa Tyskie zostanie otwarte w punkcie depozytowym Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej. Dzięki temu swoje kapsle będziecie mogli zostawić nam jeszcze przed wejściem na teren imprezy.

 

Oczywiście kapsle możecie również zostawiać przy kasach Klubu przy ul. Oporowskiej. Tam czeka na Was urna ustawiona przez Mariusza Pawełka!

 

 

Dzięki sponsorowi Śląska - marce Tyskie - mamy szansę tchnąć ducha w strefę szatni naszej drużyny! Wspólnie możemy zadbać o wystrój tego miejsca, nadać mu naszych barw, czy przypomnieć o historii klubu. Wystarczy, że uzbieramy odpowiednią ilość kapsli Tyskiego. Musimy uzbierać 133 333 kapsli Tyskiego, które nasz sponsor wymieni później na środki pieniężne potrzebne do stworzenia naszej szatni na ligowym stadionie Śląska Wrocław. Zielono-biało-czerwonej renowacji poddana zostanie cała strefa zawodnicza - aż do tunelu prowadzącego ostatecznie piłkarzy na murawę stanowiąca arenę ich walki o ligowe punkty.

Zobacz również