Sektor Rodzinny

2014-08-07 21:50:57

Sektor Rodzinny stanowi idealną propozycję dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wspólnie dopingować drużynę Śląska Wrocław w bezpiecznym i specjalnie dedykowanym najmłodszym kibicom miejscu.

 


 

 

Oprócz samego widowiska sportowego i rodzinnej atmosfery, w Sektorze Rodzinnym na Twoje dziecko czekać będzie szereg interesujących atrakcji organizowanych dla najmłodszych fanów Śląska.

 

Na promenadzie Sektora Rodzinnego przewidujemy malowanie twarzy w klubowych barwach, przeprowadzanie konkursów rysunkowych i sprawnościowych z atrakcyjnymi nagrodami jak np. powołanie do dziecięcej eskorty Śląska Wrocław czy bony zniżkowe na organizację urodzin ze Śląskiem. Ponadto na sektorze będą gościć piłkarze Śląska Wrocław, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy poprosić o autograf ulubionego zawodnika. Czas spędzany przez najmłodszych będzie również umilała pojawiająca się na sektorze klubowa maskotka Orzeł Ślązak. Na najmłodszych będzie czekało także wiele innych niespodzianek, które dostarczą dzieciom niezapominanych emocji i pozytywnych wrażeń.

 

Dodatkową zachętą na aktywne spędzenie czasu z całą rodziną ze Śląskiem Wrocław są niewątpliwie atrakcyjne ceny. Na Sektor Rodzinny Bilet Rodzinny może zakupić osoba pełnoletnia (opiekun) dla siebie i maksymalnie piątki dzieci do 13. roku życia. Ponadto dzieci, które nie ukończyły jeszcze 13 lat, na mecz mogą wejść całkowicie za darmo. Wystarczy, że opiekun zakupi dla siebie bilet i odbierze w kasach darmową wejściówkę dla dziecka. Informacje o cenach biletów dostępne są w zakładce Cennik Biletów.

 

UWAGA!

 

Aby zakupić bilet na Sektor Rodzinny, opiekun nie musi być biologicznym rodzicem dziecka czy opiekunem prawnym. Może to być pełnoletni członek rodziny np. siostra, brat, babcia, dziadek, ciocia, wujek itp., bądź osoba niespokrewniona jak np. znajomy, znajoma, sąsiad, sąsiadka itp.

 

Przypominamy, że aby zakupić bilet (także dla dziecka) potrzebny jest dokument z numerem PESEL. W przypadku dzieci poniżej 7 lat wystarczy sam nr pesel bez dokumentu. Za dokument uważany jest dowód osobisty, paszport, książeczka zdrowia, akt urodzenia czy np. prawo jazdy. Osoby z zagranicy nie posiadające nr. PESEL muszą natomiast okazać dokument z kraju z którego pochodzą.

 

 

Sektor Rodzinny to ponad 2700 miejsc. Składa się on z 7 sektorów (133, 234, 235, 236, 334, 335, 336) trybuny D znajdujących się przy trybunie A. Poniżej znajduje się schemat stadionu z wydzielonym sektorem rodzinnym.

 

Plan stadionu